Karolina Rusinek
Imię: Karolina
Nazwisko: Rusinek
Miasto: Warszawa, Rzeszów, Strzyżów, Cała Polska 
Państwo: Polska
Email: karolina.rusinek@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Pewnej nocy przyśnił mi się piękny, zachwycający obraz. Po przebudzeniu pamiętałam go dokładnie. Mimo że nigdy wcześniej nie malowałam, nie miałam pędzla ani farb w dłoni (poza farbkami plakatowymi w podstawówce J) – po kilkunastu dniach odwiedziłam sklep plastyczny, zaopatrzyłam się w podobrazie i poświęciłam słoneczną sobotę na odtworzenie snu. Tej właśnie soboty zrozumiałam, że sen i obraz, który mi się przyśnił, były zaproszeniem od mojej podświadomości do wspaniałej podróży. Tak zaczęła się moja przygoda z Vedic Art.

Vedic Art. pojawił się w moim życiu spontanicznie, niczym głębokie wołanie duszy. Czym dla mnie jest? Vedic Art. to dla mnie metoda, która pozwala skontaktować się ze sobą, ze swoimi potrzebami i emocjami, ze swoją intuicją i instynktami. To malowanie intuicyjne, które jest platformą do rozwoju osobistego. Vedic Art pokazał mi, że każdy  z nas jest artystą, że wszystko co tworzymy jest piękne i wartościowe. Dzięki Vedic Art. doświadczyłam jak poprzez malowanie można lepiej się zrozumieć, jak przy pomocy płótna malarskiego kreować nie tylko obrazy, ale także swoje życie.

Kim jestem? Jestem osobą, która każdego dnia uczy się sztuki życia i nigdy nie przestaje się tym cieszyć. Uczestniczyłam w wielu warsztatach rozwoju osobistego i szkoleniach z pracy z ludźmi. Jestem certyfikowanym coachem. Interesuję się szeroko pojętą duchowością. Na co dzień pracuję w korporacji gdzie rozwijam zespół wspaniałych osób.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży. Do podążenia za własną ciekawością i potrzebami, odkrycia swoich możliwości i nowego potencjału twórczego. Spotkajmy się na warsztatach wypełnionych radością tworzenia i odkrywania.

KarolinaKarolina Rusinek