Anna Strzelczyk-Milewska
Imię: Anna
Nazwisko: Strzelczyk-Milewska
Miasto: Szczecin
Państwo: Włochy/Italy
Email: anna.milewska3art@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Nazywam się Anna Strzelczyk-Milewska. Kim jestem? Przede wszystkim kobietą ciekawą świata i ludzi, potem żoną i matką dwóch wspaniałych dziewczynek, natomiast z wykształcenia socjologiem oraz nauczycielką intuicyjnego malowania Vedic Art.Jestem osobą poszukującą najlepszych sposobów dotarcia do siebie, do swego wnętrza, bo dopóki człowiek tak naprawdę nie pozna siebie i nie zaakceptuje siebie w pełni, to nie będzie w stanie spotkać się z drugim człowiekiem jak z drugą wspaniałą osobą, której spotkanie jest dla nas darem. Nie znaczy to w cale, że jestem święta, o co to to nie! Po prostu staram się widzieć w każdym człowieku miłość i piękno.
Natomiast jeżeli chodzi o malowanie intuicyjne Vedic Art, to jest to dla mnie strzał w dziesiątkę, a przede wszystkim moje spełnienie marzeń o malowaniu. Nigdy nawet do głowy mi nie przyszło, że będę nauczycielką malowania i to jakiego malowania – intuicyjnego, malowania sercem, malowania uczuć, jakże wielobarwnych. Swój pierwszy stopień zrobiłam u Adriany Mościchowskiej w Kożyczkowie w lipcu 2009 roku, co wspominam jako niesamowitą przygodę i równocześnie przemianę swojego sposobu myślenia, a później i życia. Drugi stopień również zrobiłam u Adriany w październiku ale już w Szczecinie. Natomiast uprawnienia nauczycielskie otrzymałam w sierpniu 2010 roku w Starej Brdzie z rąk samej Haliny Łuckiej, wspaniałej i ciepłej osoby. Tam też spotkałam Małgosię Przygońską i Jacka Poteralskiego, którzy byli równie inspirującymi osobami podczas warsztatów.

 

Na swojej drodze coraz częściej spotykam osoby, które bym mogła nazwać Aniołami, a które są inspirujące i szczerze Im za to dziękuję.

Serdecznie zapraszam do wspólnego malowania, malowania sercem, wymalowywania duszy, emocji siedzących w nas oraz pobawienia się w „kolorowym błocku”, jakimi są farby.Anna Strzelczyk-Milewska