Sylwia Kwiatkowska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Sylwia
Nazwisko: Kwiatkowska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Łódź
Państwo: Polska
Email: s.kwiatkowska@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Poszłam za intuicją. Zobaczyłam nagranie Justyny Gruszki-Kobiety Wiatru na temat Vedic Art. Byłam w miejscu, gdzie miał się odbywać warsztat. Postanowiłam zostać dłużej. Pomyślałam, że malowanie to ciekawy pomysł na spędzenie urlopu. Tak naprawdę zupełnie nie wiedziałam co się zadzieje i że się zadzieje na tylu poziomach, tak intensywnie i głęboko.
Na co dzień pracuję w korporacji i widzę jak wiele Vedic Art wniósł do mojej pracy też tam. Zmienia percepcje. Znikają ograniczające mnie przekonania kiedy określam swoją pozycję i w zaufaniu do siebie podejmuję decyzje. Tego doświadczyłam podczas warsztatów i to wykorzystuję w życiu. A życie stało się lekkie, przyjemne, więcej w nim przestrzeni i energii. Coraz częściej łapię się na momentach wdzięczności, wzruszenia z głębi serca, przepływu i miłości do otaczającego świata.
Podjęłam decyzję o prowadzeniu warsztatów, bo widzę, że energia, która pojawia się u mnie kiedy mówię o swoich doświadczeniach z Vedic Art, wywołuje impuls u innych. Chcą w tym uczestniczyć. Zapraszają do swoich przestrzeni. Biorę więc tą metodę, w całości jej doskonałości i przekazuję dalej.
Plan na spotkanie z Vedic Art w Łodzi powstał jak jeszcze nie miałam skończonego kursu nauczycielskiego. Zaprosiłam do tego wydarzenia Justynę Gruszkę. Po kilku dniach zobaczyłam, że Jacek Poteralski robi warsztat i mogę ukończyć kurs nauczycielski przed tym wydarzeniem (o którym więcej tutaj:
www.facebook.com/wprzestrzeni.sylwiakwiatkowska ).   Kiedy podjęłam decyzję o kursie, kolejne kroki przyszły z łatwością, są terminy, miejsce.
Wszystko jest możliwe. Kreacja nie ma końca. Zapraszam. Przyjdź i przekonaj się, że też tak masz.

 Sylwia Kwiatkowska, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.