Grażyna Szewczuwianiec
Imię: Grażyna
Nazwisko: Szewczuwianiec
Miasto: Białystok
Państwo: Polska
Email: grace.art@op.pl
Telefon:
O nauczycielu:

Vedic Art jest dla mnie czasem spędzonym z samym sobą . Chwilą refleksji i odpowiedzi na pytania : kim jestem i dokąd idę ? Jest sposobem na przekraczanie kolejnych barier i niemożności oraz sposobem na odkrywanie swoich talentów i możliwości . Jest także spotkaniem ze swoimi pragnieniami i marzeniami . Powrotem do dzieciństwa. Radością tworzenia .

Vedic Art pojawił się w moim życiu w momencie , w którym poszukiwałam metody pozwalającej łączyć malarstwo z rozwojem osobistym. Czyli połączyć dwie moje największe pasje , którymi interesowałam się od zawsze. Metody która ,przy pomocy farb i pędzla pozwoli dotrzeć do własnego wnętrza , poznać swoje słabe i mocne strony i zadecydować jak chcę żyć ? Kolorowo ,twórczo z pasją czy szaro , ponuro , nie znając sensu swojego istnienia. Uczestnicząc w pierwszych warsztatach wiedziałam, że moja przygoda z Vedic Art. będzie miała dalszy ciąg .

Z wykształcenia jestem pedagogiem .Skończyłam także dwuletnią szkołę plastyczną o specjalizacji projektowanie graficzne – grafika komputerowa. Rozwojem osobistym i duchowym zajmuję się od ponad dwudziestu lat . Poszukuję i praktykuję różne metody pozwalające człowiekowi zmienić swoje życie i odzyskać swój pełen potencjał.   Bardzo bliska jest mi filozofia Huny oraz metoda Ho’oponopono. Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Serge Kahili Kinga , Anny Kligert oraz Danieli Czarskiej. Jestem też trenerem dekodyki , metody która w szybki i skuteczny sposób pozwala usuwać błędne kody z podświadomości i odzyskiwać własną tożsamość. Prowadzę w Białymstoku cykliczne warsztaty ,,Żyj radośnie !’’ w czasie których   uczestnicy mogą przyjrzeć się sobie , swoim przekonaniom i wierzeniom oraz praktycznie usunąć negatywne kody, które nie pozwalają im żyć w taki sposób jaki chcą.Grażyna Szewczuwianiec