Anna Szurlej, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Anna
Nazwisko: Szurlej, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Wrocław
Państwo: Polska
Email: anna@annaszurlej.pl
Telefon:
O nauczycielu:

Anna Szurlej – nauczycielka Vedic Art, malarka, terapeutka dźwiękiem mis gongów, certyfikowana bioterapeutka, praktyk Theta Healing.

„Odkąd pamiętam, rysowałam. Kopiowałam to, co inni utrwalili na fotografii bądź obrazie i starałam się oddać to jak najwierniej. Teraz wiem, że tamta potrzeba perfekcjonizmu na wiele lat pozbawiła mnie radości tworzenia i swobodnego wyrażania siebie. Farby, kolor, struktura, pędzel i płótno pozostawały poza moją percepcją, w sferze marzeń.

Kilka lat temu po raz pierwszy w życiu stanęłam przed czystym blejtramem z farbami i pędzlem w dłoni. Poczułam ogromną radość a dreszcz oczekiwania przepełniał moje ciało.

To był niezwykły czas. Czas tworzenia obrazów, czas spotkania z samą sobą i podążania za wewnętrznym głosem, czas czerpania inspiracji z ciszy własnego serca oraz poznania siebie w procesie kreacji.

Jednak przede wszystkim doświadczałam niezwykłej wolności wyrażania siebie, swoich uczuć, emocji poprzez barwy, struktury, formy, a wszystko poza intelektem.

Ta magiczna podróż trwa do dziś i znajduje ujście w kolejnych przejawieniach. To już nie tylko pełne barw, radości i serca obrazy. To coś znacznie więcej. To moje życie, które tworzę na nowo każdego dnia płynąc na fali kreacji.

Dołącz do nas.

Zapraszam Cię w fascynującą podróż, jaką jest Życie, a jednym z jego przejawień, sztuka podążania za własnym sercem, sztuka intuicyjnego malowania obrazów.”Anna Szurlej, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.