Violetta Skrobała, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Imię: Violetta
Nazwisko: Skrobała, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.
Miasto: Luboń k/Poznania
Państwo: Polska
Email: warsztatyviola@gmail.com
Telefon:
O nauczycielu:

Vedic Art a cóż to takiego pytałam parę lat temu….. Miłość i fascynacja metodą doświadczania poprzez malowanie przyszła trochę później i trwa niezmiennie do dziś. Cały czas jestem w podróży , zaskakując siebie odkrywaniem tych części mnie o których zapomniałam lub nie chciałam pamiętać… Odnajduję emocje, które dodają promieni i koloru codzienności .
Vedic Art to proces doświadczania, który przypomina o szczerości w stosunku do siebie, przecież to podstawa zmian, przypomina o odwadze którą posiadamy, odnajduje zagubioną miłość do siebie. To bycie w sobie ze sobą….
Zapraszam do wspólnej podróży i doświadczania kolorów w każdym aspekcie życia. Jeżeli jesteś gotowy i pragniesz bez ograniczeń , bez oceny poznawać siebie – warto spróbować. Pięknie poczuć i zaakceptować ,że niedoskonałość w swej doskonałości to idealne połączenie.
Z zawodu jestem pośrednikiem nieruchomości i projektantem wnętrz. Żoną i matka dwóch dorosłych synów. Lubię to co robię, a zainteresowanie rozwojem duchowym nadaje większy sens i znaczenie mojemu życiu ty i teraz .
Jestem kolorem swojego życia, piękną paleta barw i ode mnie zależy jakiego koloru użyję…..
warsztatyviola@gmail.comVioletta Skrobała, Nauczyciel Ekstrakompetencyjny.