Zofia Rybczak
Imię: Zofia
Nazwisko: Rybczak
Miasto: Hoofddorp
Państwo: Holandia/Noord-Holland
Email: z.rybczak@gmail.com
Telefon: +31614442093
O nauczycielu:

Vedic Art pojawił się w moim życiu w 2012 roku. Podczas pierwszego warsztatu doświadczyłam głębokiej transformacji i poczucia wewnętrznej wolności. Zakochałam się wtedy w tym podejściu do życia i wyrażania się w świecie. Od tego momentu pracuję holistycznie. Łączę mądrość wschodu z najnowszymi odkryciami i metodami naukowymi. ☯️Jestem również Zen Coachem, Art Therapy Life Coachem i terapeutką traumy metodą Somatic Experiencing (w trakcie szkolenia i certyfikacji w 3-letniej szkole Somatic Experiencing Trauma Institute International).

Łączę różne nurty pracy z ciałem i ze świadomością ciała, narzędzia somatic experiencing, zen coachingu, focusingu, porozumienia bez przemocy (NVC), coachingu koaktywnego, metodę Lowen’a, podejście Diamond Approach (A.H. Almaas), ustawienia i medytacje.

Pracuję intuicyjnie i tak dobieram narzędzia, aby jak najpełniej pomóc w uwolnieniu zablokowanej energii w ciele, uzdrowić traumy i wpuścić świadomość do ciała. Głęboko wierzę, że każdy z nas ma w sobie potencjał do wykreowania życia takiego, jakiego pragnie. Każdy z nas miał inny start ale to nie determinuje naszej przyszłości. Możemy zmienić koleje naszego losu i to w naszych rękach jest odpowiedzialność za to aby w końcu to zrobić. Nigdy nie jest za późno aby wejść na drogę prawdziwie spełnionego, harmonijnego życia. Mam w sobie potrzebę dzielenia się tym czego się nauczyłam i doświadczyłam.

Zapraszam na warsztaty w Polsce i w Holandii.

Pozdrawiam ciepło,

Zosia Rybczak

 Zofia Rybczak