Skip to content

O nas

O nas

 Rozpowszechniamy sztukę Vedic Art

ku szczęściu i radości osób

poszukujących nowych dróg rozwoju i rozwiązań na swoje życie.

 

 

Onas

 

W 2005 r zapoznaliśmy się z ze sztuką Vedic Art, która nas zachwyciła swą nadzwyczajną prostotą  i skutecznością w odkrywaniu własnego potencjału i talentów. Metoda wywodzi się z tradycji wedyjskiej i pozwala każdemu w procesie osobistego doświadczania (malowania) uświadomić sobie swoje połączenie ze Źródłem. Otwiera ludzkie serca, uwrażliwia, łączy z intuicją odkrywając naszą duchową naturę.
Metodę opracował znany szwedzki malarz Curt Källman, na prośbę Maharishi Mahesh Yogi, od którego otrzymał 17 zasad jako wytyczne.
Ten cudowny, prosty w swojej istocie sposób, otwierający na kreacje i twórczość w życiu codziennym, związkach i biznesie tak nas zafascynował, że zgłębialiśmy kolejne jego etapy.
W 2007 r .w Stockholmie uzyskaliśmy jako pierwsi w Polsce dyplomy nauczycieli Vedic Art i prawo do nauczania tej metody od jej twórcy Curta Källmana.

 

                                           pb010907_944x1472                   pb010908_972x1487

 

Małgosia włącza sztukę Vedic Art w zajęcia partnerskie, a ja uczę jej podstaw i wszystkich etapów w kraju i za granicą.


Jeśli jesteś otwarty(a) na nowe doświadczenia i przeżycia, poznawanie siebie w procesie odkrywania Źródła to zapraszamy na warsztaty, na których poznając kolejno 17 zasad wed, będziesz swobodnie,    z łatwością, kroczył do przodu, rozszerzając swoją świadomość, zachwycając się sobą i ujawnianymi talentami, które w sobie masz, a o których zapomniałeś(aś).

Zapraszamy Małgosia Przygońska i Jacek Wojciech Poteralski